vtipy

Hustý vtipy:DDDDD

30. března 2007 v 7:18 | Lola
Sparťan se prochází u rybníka a uvidí ženu jak pere slávistický dres. Sparťan se naštve veme si plochý kámen, hodí ho na tu ženu a ta spadne do rybníka. Přiběhne slávista a začne křičet: Ty blbečku zabil smi pračku. Já ne! To vodní kámen ti zabil pračku.
Jdu si tak kolem zapadlé uličky když v tom slyším nějaké nářeky.. kouknu za roh a tam dva punkeři kopou do bezbranné babičky a volala o pomoc... říkam si... asi bych měl pomoct.... proti třem už ta babička neměla šanci.
Policajt zastaví řidiče, všiml si, že nemá zapnuté bezpečnostní pásy a začne ho pérovat: "Pane řidiči, pásy máte mít vždy zapnuté!!! Jednak je to na pokutu a jednak je to pro Vaše dobro. Například támhle na té křižovatce je bouračka, řidič nebyl připoutaný a má zlomené žebra, nohu v koleni a k tomu si rozsekl čelo o volant. Zatímco spolujezdec měl zapnutý pás a podívejte se, jak tam sedí bez nejmenšího škrábnutí a skoro vypadá, jako by byl ještě živý."
Jde chlápek a zakopne spadne přímo do louže a řekne: "Bože pročmě tak třestáš"
Bůh: "Nevim, ale už mě ňák sereš"
Opravuje zedník střechu od kostela a najednou mu jedna cihla spadne "kurva vedle". Vyjde kněz a povídá nemluv sprostě nebo na tebe sešle bůh blesky. Spadne podruhé "kurva vedle". Vyjde kněz a říká nemluv sprostě nebo na tebe sešle bůh blesky. Spadne mu potřetí a říka "kurva vedle". Vyjde kněz a chystá se něco říct, ale v tom se otevře nebe, vyletí blesky, zasáhnou kněze a z nebe se ozve "kurva vedle".
ty sou fakt hustý!!!!!:DDDDD
 
 

Reklama